SERVIS VOZŮ TOYOTA

Jak se o Vás postaráme
Domů / Servis / Jak se o Vás postaráme

Jak se o Vás postaráme

SERVIS

Jsme autorizovaný servis zaměřený výhradně na osobní vozy TOYOTA a jako autorizovaný partner této značky upřednostňujeme osobní přístup ke všem klientům.

O VAŠI TOYOTU SE STARÁ TEN NEJLEPŠÍ TÝM

Naši nejzkušenější mechanici jsou u značky TOYOTA více než 10 let! Všichni naši pracovníci jsou pravidelně školeni na nejnovější postupy oprav a inovace ve výrobě, tak aby opravu vozu byla vždy v té nejvyšší kvalitě a zároveň maximálně efektivní.

MÁME ŠPIČKOVÉ VYBAVENÍ

Aby Váš vůz byl v servisu, co možná nejkratší dobu a dostala se mu ta správná péče, investujeme každoročně do nejmodernějšího vybavení. Máme k dispozici speciální přípravky TOYOTA a moderní technologie, které nám pomáhají udržovat si kvalitu oprav a spokojenost zákazníků na vysoké úrovni.

FÉROVÝ SERVIS

Veškeré vyměněné díly jsou k dispozici našim zákazníkům, lze si je tedy odnést, nebo jsou postupně všechny likvidovány. I náhradní díly, sledované TOYOTA MOTOR EUROPE, jsou před odesláním zpět výrobci k nahlédnutí. 100% důvěra v náš servis je pro nás zavazující a jen přátelské chování a rovný přístup k Vám, našim zákazníkům, nám přinese Vaši spokojenost a loajalitu. Díky nastavenému procesu a samozřejmě i velké důvěře k našim pracovníkům, kteří byli vybráni do našeho týmu, u nás neexistuje možnost, že by zákazník nedostal to, co si objednal a zaplatil. Jako zákazník máte kdykoliv během opravy možnost nahlédnout na způsob opravy nebo být při opravě přítomen. Při předání vozu vždy naši technici řádně vysvětlí způsob opravy a projdou se zákazníkem veškeré fakturované částky. Několik dnů po opravě kontaktujeme naše zákazníky s dotazem na spokojenost s opravou a připomínky se snažíme dále zapracovat.

SNAŽÍME SE O MAXIMÁLNÍ EFEKTIVITU OPRAVY

Při opravě vždy hledáme to nejvhodnější řešení pro naše zákazníky vzhledem k nákladům opravy. Jsme schopni Vám nabídnout renovaci světlometů, generální opravy motorů, opravy diferenciálů apod.

HODNOTA OPRAVY

I přes neustálé zdražování cen energií a materiálů na straně našich dodavatelů, se snažíme držet stále stejnou cenu za práci. Nechceme Vás lákat na nesmyslně nízkou hodinovou sazbu, abychom pak cenu doháněli nadhodnocením času stráveným při opravě.

Pro majitele vozů starších 5 let máme připraven speciální program. Možná sleva navíc roste se stářím vozu. Chceme, aby byla Vaše TOYOTA za všech okolností a bez ohledu na stáří stále TOYOTOU. Díky speciálním akcím můžeme nabídnout nižší ceny než neznačková konkurence.