SERVIS VOZŮ TOYOTA

Toyota Stickerfix
Domů / Servis / Toyota Stickerfix

Toyota Stickerfix

Opravte si drobné škrábance sami.

 

  • Oprava malých odřenin, škrába/nců a oděrek, kterou zvládnete provést sami.
  • Technologie lakování schválená společností Toyota, který odpovídá barvě vašeho vozu.
  • Ochrana nejvíce ohrožených částí karoserie včetně hran dveří.
  • Ochrana proti korozi.
  • Jednoduchá aplikace – tři kroky.
  • Pěkné a profesionální výsledky si užijete už za několik minut.

 

Rychlé kosmetické opravy drobných poškození laku 
Odřeniny, škrábance a malé oděrky v laku vašeho vozidla mohou potkat dokonce i ty nejopatrnější řidiče. Jakmile se objeví, ovlivňují vzhled vašeho vozu, nicméně jejich profesionální oprava může být na první pohled spojena s velkou dávkou nesnází. 

Naštěstí Toyota vyvinula stickerfix™ – rychlý a jednoduchý způsob, jak opravit malá poškození laku, a to bez výdajů za přelakování. Pomocí stickerfixu™ můžete vyřešit tento problém sami za pouhých pár minut a s výsledkem, který bude perfektně odpovídat stávajícímu laku na vašem vozidle, díky čemuž mu navrátíte jeho původní dobrý vzhled.Co je stickerfix™? 
stickerfix™ se supermoderní ohebný adhezivní film opatřený vrstvou barvy nanesenou technologií schválenou společností Toyota, která odpovídá původní barvě vašeho vozu. 

Díky pouhým třem krokům jste tak schopni opravit malé odřeniny, škrábance a oděrky, díky čemuž navrátíte vozu jeho původní vzhled a zabráníte vzniku dalších problémů, jako je například koroze. 

stickerfix™ je rovněž možno aplikovat i na nejvíce ohrožené části karoserie, jakými jsou například hrany dveří, díky čemuž je lak chráněn proti potenciálním škodám menšího rozsahu.Jednoduchá aplikace sestávající ze tří kroků 
stickerfix™ je k dostání ve vašem místním autorizovaném servisu společnosti Toyota. Zjistěte si barvu vašeho vozu (danou informaci naleznete na identifikačním štítku vozidla), poté vyberte správnou sadu stickerfix™ a postupujte podle následujících tří kroků.Očistěte 
Odřeninu či škrábanec i okolní plochu opatrně očistěte pomocí navlhčené měkké látky.Nalepte 
V každém balení se nachází několik různých tvarů a velikostí samolepky stickerfix™. Vyberte z aršíku nejvhodnější samolepku a nalepte ji opatrně na karoserii tak, aby překryla postižené místo.Zahlaďte 
Pomocí suché měkké látky samolepku zahlaďte a ujistěte se, že pod ní nejsou žádné vzduchové bubliny a že se okraje samolepky úplně přilepily na karoserii vozu.

 
Buďte pyšní na své lakýrnické umění

Nedovolte, aby malá poškození laku negativně ovlivnila vzhled vašeho vozu. Dokonce i velmi malé odřeniny a škrábance mohou mít za následek škodlivou korozi, takže se vyplatí tento problém rychle vyřešit. A poněvadž se stickerfix™ dá použít snadno a rychle (přičemž se navíc jedná o vysoce kvalitní řešení schválené společností Toyota, které odpovídá barvě vašeho vozu) můžete dané poškození opravit takřka profesionálně a navíc prakticky ihned. Kromě toho může stickerfix™ chránit nejvíce ohrožené části karoserie a zajistit, aby váš lak zůstal velmi dlouho ve skvělém stavu.