SERVIS VOZŮ TOYOTA

Toyota Hotspot
Domů / Servis / Toyota Hotspot

Toyota Hotspot

 

Ať už potřebujete internet pro svou práci, kontakt s přáteli a rodinou nebo jednoduše pro hry a zábavu - nový Toyota Hotspot je tím nejlepším řešením.

 
Vytvořte připojení

Internet mají rádi všichni a ještě nikdy nebylo tak důležité jako dnes mít připojení, na které se můžete opravdu spolehnout, zvláště když jste na cestách. Ať už potřebujete internet pro svou práci, kontakt s přáteli a rodinou nebo jednoduše pro hry a zábavu - nový Toyota Hotspot je tím nejlepším řešením. Proměňte svůj vůz Toyota na WiFi hotspot a můžete "vyrazit" kamkoliv.

Co je to Toyota Hotspot?

Toyota Hotspot je WiFi router, který je nainstalován ve vašem voze, skrytý v příhrádce spolujezdce nebo ve středové konzoli. Jakmile je dokončeno jeho počáteční nastavení, spouští se automaticky s nastartováním vozu a umožňuje připojení až pěti zařízení s povoleným WiFi, pokud je automobil připojen k internetu. Zábava na cesty Přehrávejte hudbu, stahujte filmy, hrajte online hry... je tolik možností, jak využít Toyota Hotspot, že i dlouhé cesty se stanou zábavnými, a to i v případě, že uvíznete v nekonečné koloně.


Vaše práce cestuje s vámi. Pokud potřebujete kontrolovat svůj email nebo stahovat pracovní dokumenty, Toyota Hotspot vám umožní být ve spojení se světem byznysu i během jízdy. Dostaňte internet dál Tohle je opravdová WiFi síť ve vašem autě - je rychlejší a spolehlivější než běžné datové připojení ve vašem telefonu a umožní vám používat i zařízení, která nedisponují technologií 3G a lze je připojit pouze pomocí WiFi. Běžná zařízení nejsou vyráběna pro použití ve vozidle, ale Toyota Hotspot je přizpůsoben i pro cestování vyšší rychlostí.

Možnosti Toyota Hotspotu

Snadné použití 
Připojení k internetu přes Toyota Hotspot se ničím neliší od použití WiFi kdekoliv jinde                       stačí připojit vaše zařízení stejně jako obvykle. 

Až pět zařízení najednou 
I když je vaše auto plně obsazeno, všichni cestující mohou používat Toyota Hotspot.                       Umožňuje totiž připojit až pět různých zařízení. 

Spolehlivé připojení 
Toyota Hotspot je přizpůsoben pro cestování a poskytuje nejsilnější a nejspolehlivější příjem internetového signálu, jakého lze v autě dosáhnout.

Speciální datové SIM karty 
Do Toyota Hotspotu můžete použít jakoukoliv datovou SIM kartu a díky tomu si můžete vybrat datový tarif, který vám bude nejvíce vyhovovat. 

Nápájen ze sítě vašeho vozu 
Toyota Hotspot je napájen akumulátorem vašeho vozu, a nemůže tak dojít k tomu, že by uprostřed jízdy došlo k jeho vybití. 

Bezpečný a spolehlivý 
Toyota Hotspot je instalován diskrétně a je schválen automobilkou Toyota, kterou byl kompletně testován, aby bylo zaručeno, že jeho činnost nijak neovlivňuje ostatní elektrická zařízení vozidla. 

Mohu si pořídit Toyota Hotspot do svého vozu? 
Toyota Hotspot je k dispozici pro všechny modely Toyota nové generace. Buď jako jeden z volitelných prvků výbavy při koupi nového vozu, nebo může být nainstalován do existujícího modelu nové generace. Pro bližší informace o Toyota Hotspotu kontaktujte vašeho autorizovaného prodejce. 

Bezpečnostní instrukce 
Při řízení vašeho vozu Toyota věnujte prosím vždy pozornost dopravní situaci na vozovce. Pokud je vozidlo v pohybu, mohou být zařízení spolupracující s Toyota Hotspotem používána pouze spolucestujícími. Pokud řidič chce použít některé z digitálních zařízení, měl by nejprve svůj vůz bezpečně zaparkovat.