SERVIS VOZŮ TOYOTA

Likvidace pojistných událostí
Domů / Servis / Likvidace pojistných událostí

Likvidace pojistných událostí

  • věděli jste, ze když si u nás necháte opravit auto po havárii, tak se o nic nemusíte starat a vše vyřídíme za Vás. Jako autorizovaný servis máme jediný úkol. Opravit Vaše auto tak, aby bylo vždy opraveno v té nejvyšší kvalitě, která odpovídá stavu vozu při jeho výrobě. 
  • pro Vás jako pro zákazníka je zásadní, abyste byli stále mobilní. Tedy i ve chvíli, kdy máte vozidlo nabourané nebo z nějakého důvodu nepojízdné. Disponujeme širokým vozovým parkem náhradních vozidel
  • když máte vozidlo nabourané, tak přichází do hry Vaše pojišťovna. Vždy dbáme na kvalitu opravy a to i ve chvíli, kdy pojištovna má tendenci z Vaší pojistky na opravě ušetřit. Hájíme Vaše práva.

Jelikož dnešní stav trhu přináší stále levnější a výhodnější pojistky pro klienta ve smyslu jejich ceny, je zřejmé, že pojišťovny musejí tento riskantní krok nějakým způsobem kompenzovat. A to nastane právě v momentě likvidace pojistné události. Pojišťovna má tendenci říkat, kde máte Váš vůz nechat opravit a nejlépe ještě svému vybranému servisu poradí, jakým způsobem opravu provést. U nás máte jistotu, že opravu provedeme vždy dle standardů výrobce TOYOTA tak, aby vše odpovídalo té nejvyšší kvalitě. Zároveň dohlédneme na to, aby Váš smluvní vztah s pojišťovnou nebyl porušen.  

GARANTUJEME 100% opravu dle nejvyšších standardů TOYOTA

RUČÍME SI ZA SVOJI PRÁCI! A TO VŽDY!

POKUD NEMÁTE POJISTKU NA NÁHRADNÍ VOZIDLO, MÁTE OD NÁS NÁHRADNÍ VOZIDLO NA 3 DNY ZDARMA

Našimi smluvními partnery pro likvidaci pojistných událostí jsou:

ALLIANZ, KOOPERATIVA, GENERALI, UNIQA