O SPOLEČNOSTI

Základní informace o společnosti
Domů / O společnosti / Základní informace o společnosti

Základní informace o společnosti

Společnost Dolák s.r.o. byla založena v roce 1998 jedním z nejznámějších automobilových závodníků osmdesátých a devadesátých let, Milanem Dolákem. Výběr značky byl zcela jasný. Zdaleka nejkvalitnějším a především nejspolehlivějším závodním náčiním v soutěžní kariéře Doláka byly japonské vozy značky Toyota. V roce 1997 vybojoval s vozem TOYOTA CELICA GT4 titul absolutního mistra ČR. Důvod, proč od roku 1999 v Příbrami Toyotu zastupuje právě společnost Dolák s.r.o. je tedy zřejmý.

V současné době je společnost TOYOTA DOLÁK jediným autorizovaným partnerem značky TOYOTA v jihočeském a plzeňském kraji a samozřejmě také od Příbrami až po Prahu. 

Celkem nás můžete najít v 5 městech, kdy každá z našich poboček má plné zázemí pro poskytování špičkových služeb.

Stále investujeme do rozvoje našeho zázemí a zároveň do rozšiřování našich kvalitních služeb. Můžete se třeba zkusit online objednat na pravidelnou servisní prohlídku. A to zcela dle svých časových potřeb. Prostě si jen vyberete den a čas a následně na zvolený termín v servisu přijedete. Tak je to jednoduché.

Toyota DOLÁK zaměstnává 100 lidí a její obrat v roce 2018 byl cca 800mil Kč. Během roku 2018 jsme v našich servisech zvládli přibližně  19000 servisních zakázek a prodali 1300 nových vozů a 700 ojetých vozidel. 

Například to znamená, že přibližně 14% všech nových vozidel Toyota v České republice  si zákazník převezme právě v jedné z našich poboček.

Naším jediným cílem je mít zcela spokojené zákazníky, kteří k nám cítí důvěru a vždy vědí, za jaké služby u nás platí.