O SPOLEČNOSTI

Domů / O společnosti / Naši partneři

Naši partneři

GE MONEY

GE MONEY

GE MONEY BANK a GE MONEY AUTO jsou hlavními finančními partnery pro společnost TOYOTA Dolák. Díky této společnosti máme stabilní finanční zázemí a můžeme poskytovat našim klíentům ty nejvýhodnější a nejkvalitnější finanční služby.

Pražírna a Kavárna Orient Coffee

Pražírna a Kavárna Orient Coffee

Orient Coffee je pražírna a kavárna vedená Goranem Jozicem, který kávě zasvětil svůj život. Na jeho kávě je to znát a proto svou nejlepší kávu dodává také nám, abychom ji mohli servírovat našim zákazníkům a zpříjemnili jim tak servis nebo nákup nového vozu špičkovým šálkem domací čerstvé kávy pod značkou Toyota Dolák. www.orientcoffee.com.

Horská bouda Kuprovka

Horská bouda Kuprovka

Horská bouda KUPROVKA se nachází v krásné lokalitě Krkononoš Zadní Rennerovky (cca 6 km od Strážného) v nadmořské výšce 1 240 m n.m. Horské klima, čerstvý vzduch, klid a vybavení horské boudy vytváří vhodné podmínky nejen pro rekreaci rodin s dětmi a pro sportovce, ale také pro všechny, kdo si chtějí třeba jen odpočinout a nabrat u nás čerstvé síly. www.kuprovka.eu

Livemec

Livemec

Internetový obchod www.livemec.cz je projekt mladých nadšenců, kteří podlehli stylu značek APPLE a OAKLEY. Prodej počítačů značky Apple, iPad, iPod, iPhone a příslušenství, servisní činnost, školení a poradenství. Prodej slunečních brýlí, doplňků a oblečení značky OAKLEY. Najdete nás v Příbrami v Dlouhé ulici č.p. 97.

eHockey

eHockey

eHockey.cz má dlouholetou tradici v oblasti hokejového vybavení a do dnešního si jej oblíbilo mnoho spokojených zákazníků. Firma byla založena v roce 1995, od té doby se snažíme zvyšovat kvalitu našich služeb, tak aby náš zákazník byl zcela spokoje. Provedli jsme řadu změn, prostřednictvím kterých se Vám snažíme nabídnout to nejlepší za velmi dostupné ceny.