O SPOLEČNOSTI

Domů / O společnosti / Kariéra

Kariéra

Pracovník myčky vozidel a údržby servisu - České Budějovice

Staňte se platným členem našeho podpůrného servisního týmu. Budete spolupracovat s mechaniky, techniky servisu, s prodejci nových a ojetých vozidel. Máme stmelený kolektiv pracovníků všech oddělení a potřebujeme doplnit ,,partu,, na myčce osobních vozidel o dalšího parťáka.

Náplň práce:

• Mytí vozidel po servisu

• Převozy vozů mezi pobočkami

• Základní údržbářské práce na pobočce
• Převozy vozů na STK a Emise
• Sečení trávy
• Převozy zákazníků
• Mytí a příprava nových a bazarových vozidel na předání zákazníkovi

• Vyskladňování a zaskladňování pneumatik (sezona přezouvání)

Požadujeme:

• Pečlivost a smysl pro detail
• Řidičský průkaz min.sk. B, aktivní řidič
• Dobrý zdravotní stav a fyzickou kondici
• Zájem o automobily

Nabízíme:

• práce na hlavní pracovní poměr
• zajímavou práci přímo v oboru automotive
• zázemí stabilní a silné české společnosti
• smlouva na dobu neurčitou

• stravenky

• možnost profesního růstu (automechanik)

Mzda

18 000-21 000 Kč/měsíc

Automechanik - TOYOTA DOLÁK Plzeň

AUTOMECHANIK – PŘÍBRAM

Místo pracoviště: Evropská 126, Příbram

Plat: 20 000 – 40 000/měsíc

Pracovní poměr: práce na plný úvazek, po zapracování smlouva na dobu neurčitou

V našem servisním týmu příbramské pobočky Toyota Dolák přijmeme nového kolegu do servisního týmu jako automechanika.

Co tě čeká na pozici automechanika?

• pohodový a mladý kolektiv servisního týmu

• odborná školení přímo od Toyoty

• oprava zákaznických vozů Toyota a příprava nových vozů

• plat 20 000,- – 40 000,-  hrubého dle výkonu (bez přesčasových hodin)

•  pracovní doba od  7,30 -16,00 hod

• stravenky v hodnotě 100 kč/den k tomu

V případě zájmu zasílejte své životopisy na email kariera@dolak.cz.