MOJE TOYOTA

Domů / Moje Toyota / Toyota life / TOYOTA VÍKEND 21.-22. DUBNA

TOYOTA VÍKEND 21.-22. DUBNA

TOYOTA VÍKEND 21.-22. DUBNA

Čeká nás druhý Toyota Víkend roku 2018. Konat se bude první uprostřed dubna, tedy 21. A 22. dubna. Co všechno na našem Toyota Víkendu můžete vyzkoušet a zjistit a jak moc výhodné je pořídit si nový vůz právě o takovém víkendu? Přečtěte si článek s pozváním na Toyota Víkend.

 

Máme pro Vás v Toyota Dolák spoustu nových a zajímavých akčních nabídek, při kterých si můžete pořídit Vaši novou Toyotu za opravdu skvělou cenu. Podívejte se, co všechno na Vás čeká na Toyota Víkendu. Přijďte nás navštívit a nechte si od našich prodejních poradců připravit nabídku, která Vás dostane.

 

Jednou z nejdůležitějších informací pro Vás je určitě akční nabídka Sprint. S ní Vám totiž naši prodejní poradci mohou nabídnout Vaši novou Toyotu za bezkonkurenční cenu a k tomu mnoha výhod. Nová Toyota s výhodným financováním? Půjčíme Vám na novou Toyotu polovinu zdarma a ještě k tomu Vám dáme kompletní pojištění na tři roky!

 

To ale určitě není všechno! Kromě Financování s 0% navýšením a kompletním pojištěním zdarma Vám k nové Toyotě dáme ještě bonus při výkupu vozu až 25 000 Kč a hotovostní zvýhodnění, který se u některých modelů dostává až na 90 000 Kč.

 

Tato skvělá nabídka není ale jediné, co na Vás o Toyota Víkendu u nás na pobočkách čeká. Můžete si samozřejmě vyzkoušet jakýkoliv z našich modelů Toyota. Připravené budou všechny modely, a tak je na Vás, zda toužíte po svezení v Toyota Aygo nebo třeba hybridní RAV4. Celý tým Toyota Dolák bude připraven Vám nabídnout dobré občerstvení, skvělou cenovou nabídku nebo testovací jízdu. Je to jen na Vás.

 

Během Toyota Víkendu je také možné domluvit termín na ocenění Vašeho stávajícího vozu, který v programu Trade In můžeme vykoupit a zaúčtovat Vám tak další slevu do koupi nového vozu Toyota.

 

V sobotu jsme pro Vás v Plzni, Písku, Příbrami, Táboře i Českých Budějovicích od 9h do 17h, v neděli pak opět na všech pobočkách od 9h do 15h.

 

Těšíme se na Vás, tým Toyota.