MOJE TOYOTA

Domů / Moje Toyota / Toyota life / Startuje 13. ročník dětské výtvarné soutěže Toyota Dream Car Art Contest

Startuje 13. ročník dětské výtvarné soutěže Toyota Dream Car Art Contest

Startuje 13. ročník dětské výtvarné soutěže Toyota Dream Car Art Contest
 • Mezinárodní soutěž pro děti do 15 let, kdekreslí auto svých snů

  -  Soutěž startuje 15. prosince 2018, uzávěrka národního kola je 28. února 2019

 • -  Soutěží se o cestu do Japonska, hoverboard, Lego i dron

  -  Podmínky soutěže přihláška jsou kestažení zde

 •  

   

  Toyota opět vyzývá všechny děti, aby ukázaly, jak si představují auto budoucnosti. Za jeho výtvarné ztvárnění navíc mohou získat krásné ceny nebo možnost podívat se scelou rodinou do Japonska. Stačí se zapojit do třináctého ročníku celosvětové výtvarné soutěže Dream Car Art Contest.

  Celé soutěžní klání odstartuje v sobotu 15. prosince. Právě od tohoto data mohou všechny děti posílat přihlášky do národního kola celosvětové soutěže. Chce to pořádnou dávkufantazie, protože každý rok soutěží téměř milion obrázků z celého světa. Vyhlašuje se však idevět vítězů ve třech věkových kategoriích národního kola. Ti si odnesou např. hoverboard, Lego, dron nebo trička a model Toyoty Yaris WRC.

  Toyota ví, že dnešní děti jsou zároveň i budoucí řidiči a možná i designéři a konstruktéři vozůbudoucnosti. Touto soutěží se proto snaží podpořit jejich představivost, ale i to, že snít sevyplácí, protože jednoho dne se každý sen může stát realitou. Děti se zároveň při kresleníauta z budoucnosti zamýšlejí nad tím, jakou roli hraje v lidském životě automobil a jak jeho role v příštích desetiletích možná promění.

  Soutěže se mohou zúčastnit všechny děti do 15 let. Utkají se ve věkových kategoriích do 8 let, 8 až 11 let a 11 až 15 let. Své vysněné auto by měly namalovat ručně na formát A3. Použítmohou pastelky, vodové barvy, ale povoleny jsou třeba i koláže. Na zadní stranu výkresu jedůležité nalepit přihlášku, kterou rodiče nebo zákonní zástupci najdou na stránkách soutěže. Dílo se pak odesílá s označením “Toyota Dream Car Art Contest” na adresu:

  Toyota Central Europe-Czech, s.r.o.Bavorská 2662/1
  155 00 Praha 5

  Uzávěrka všech přihlášek národního kola je 28. února 2019. Devět českých vítězů, kteříbudou vyhlášeni v březnu, poté postupuje do mezinárodního finále a pokud se v něm umístína hodnoceném místě, má příležitost vydat se s rodinou na cestu do Japonska na slavnostní vyhlášení vítězů celosvětové soutěže.

   

  Zdroj: Toyota Central Europe