MOJE TOYOTA

Domů / Moje Toyota / Toyota life / Servis v době karantény

Servis v době karantény

Servis v době karantény

Vážení zákazníci díky výjimce pro autoservisy, bude náš SERVIS TOYOTA DOLÁK i nadále fungovat. V rámci bezpečnostních opatření však celý proces budeme provádět bezkontaktně s cílem co nejvyššího stupně bezpečí jak pro zákazníky, tak pro naše zaměstnance.

Z důvodu maximální bezpečnosti, jak Vaší, tak našich servisních pracovníků, zavádíme ještě podrobnější čištění interiéru vozu. Délka trvání desinfekce je 40 minut. Každé vozidlo, které k nám míří na servis musí z bezpečnostních důvodů tímto ošetřením projít.
Cena tohoto ošetření je 200,-, což jsou také naše náklady na jednu čistící akci.

  • Jak to celé bude fungovat?
    Abychom zabránili dalšímu přenosu viru a zajistili bezpečí jak Vaše, tak i našich zaměstnanců, budeme Vás obsluhovat přes "výdejní okénko" v našich pobočkách.
  • Vše bude probíhat zcela bezkontaktně a veškerá místa potenciálního kontaktu ve voze, včetně klíčků budou z naší strany vždy hygienicky ošetřena speciálním dezinfekčním přípravkem.
  • Navíc bude Váš automobil vyčištěn speciální čistící metodou, abychom další potenciální patogeny.
  • Váš vůz vždy před přijetím nafotíme, abychom v případě reklamací, měli společně k dispozici jeho skutečný stav před samotnou manipulací a dosáhli tak vždy férového řešení pro obě strany.
  • Při výdeji vozu ze servisu bude Váš automobil připraven na parkovišti.
  • Klíčky si následně vyzvednete přes výdejní okénko, kde bude možné bezhotovostně zaplatit a dostat zakázkový list, popřípadě Vám tento list zašleme na Vaši emailovou adresu.

Pro další informace nás sledujte na Facebookové stránce Toyota Dolák

Tým Toyota Dolák