MOJE TOYOTA

Domů / Moje Toyota / Toyota life / Blíží se Toyota víkend (16.-17.září)

Blíží se Toyota víkend (16.-17.září)

Blíží se Toyota víkend (16.-17.září)

Podzim klepe na dveře a to pro nás i Vás znamená jediné... je tu další TOYOTA VÍKEND. V sobotu 16. a neděli 17. září pro Vás budeme mít otevřené dveře a přichystané vše tak, aby jste si den s námi užili Vy i Vaše rodina.

 

Září je tady, proto s podzimem přichází i náš testovací víkend. A co že vás na našich pobočkách čeká?

 

Samozřejmě naše kompletní flotila modelů značky Toyota, která bude připravená v plné parádě na to, aby jste se mohli podívat, posadit a projet. Zajímá Vás nejprodávanější vůz světa – Corolla? Nebo snad velký trhák letoška C-HR? Ať váš zájem upoutalo Aygo či Hilux, je jen na Vás, do čeho se usadíte a který model otestujete.

 

Kromě našich připravených vozů na Vás budeme čekat i my – tým Toyota Dolák. Rádi Vás přivítáme, občerstvíme naším výborným rautem a zodpovíme všechny Vaše dotazy, které budete mít k vozům Toyota nebo k čemukoliv jinému.

 

V galerii se můžete navíc podívat, jaké zvýhodněné akce máme připravené k jednotlivým modelům. Podrobnosti vám ale stejně řekneme rádi osobně, na naší testovací akci Toyota Víkend.

 

Tak přijďte Vy i Vaše rodina. Budeme se na vás těšit na pobočce v Plzni, Příbrami, Táboře, Písku i Českých Budějovicích.

Příloha: