NOVÉ VOZY TOYOTA

Toyota Yaris

Yaris

Nový Yaris Dokonalé auto do města

Nová vylepšená Toyota Yaris s dynamickým vzhledem nabízí vše potřebné k cestování po městě s nízkou spotřebou a ve větším pohodlí než kdykoli v minulosti. Kompaktní karoserie, malý poloměr otáčení, revoluční systémy aktivní bezpečnosti v rámci standardního paketu Toyota Safety Sense – to vše přispěje k vašemu snadnému a pohodovému cestování přeplněnými ulicemi města.

 

Design přitahující pozornost

Exteriér se pyšní LED světly denního svícení s nápadnými LED světlovodnými trubicemi, které vozu propůjčují dynamický a moderní styl. Výrazný design hatchbacku skvěle doplňují atraktivní litá kola, zbrusu nová maska chladiče, modernizovaný robustní nárazník vzadu nebo elegantní okenní linka a prolisy karoserie.

 

 

Při návrhu interiéru nové Toyoty Yaris se kladl maximální důraz na pohodlí a ergonomii ovládání. Jednoznačnými výhodami tohoto kompaktního vozu do města jsou pohodlná sedadla, spousta místa pro zadní pasažéry, velký zavazadelník a řada chytře řešených odkládacích prostor.

Elegantní volant se třemi paprsky a věncem obšitým kůží, modernizované výdechy ventilace a optimalizovaná obrazovka nebo ovládací prvky multimediální soustavy, stejně tak jako nové typy čalounění a upravený design ukazatelů – každý detail je důkazem příkladné snahy o dokonalost. Zkrátka se snažíme, abyste se v nové Toyotě Yaris cítili skvěle.

Hledáte takový vůz, jehož přímočará elegance bude vzbuzovat zájem okolí? Exkluzivní řadu Selection jsme navrhli přesně pro vás.

 

Technologie stvořená pro vaše potřeby

Pokud jde o bezpečnost, nová Toyota Yaris kráčí v čele a nabízí řidiči i celé posádce vyspělá řešení aktivní bezpečnosti na ochranu před nehodami. Systém Toyota Safety Sense je standardní* součástí výbavy Toyoty Yaris, což v dané automobilové třídě představuje bezkonkurenční nabídku.

Součástí nového přístrojového panelu je dále barevný TFT displej o velikosti 4,2'', zprostředkující skvěle čitelné informace, které využijete během jízdy. Ovládací prvky na volantu společně s multimediální soustavou Toyota Touch 2 slouží nejen k poslechu vaší oblíbené hudby, ale i k telefonování a kontrole v rámci každé etapy vaší cesty.

* Systém rozpoznávání dopravních značek (RSA) je k dispozici od stupně výbavy Active.

 

Toyota Safety Sense: Nyní, v rámci standardní výbavy Toyoty Yaris.

O vaši bezpečnost se postaráme ve všech podmínkách, na každé cestě.

 

Nový atmosférický motor 1,5 Dual VVT-iE dynamika a nízká spotřeba bez kompromisů, výkon a všestrannost

Výkon 111 koní a točivý moment 136 Nm při 4400 ot/min (z toho 118 Nm k dispozici již od 2000 ot/min) propůjčuje tomuto vozu mimořádnou dynamiku a všestrannou využitelnost. Jízda v městském provozu je nyní díky vlastnostem motoru ještě pohodlnější, neboť je možné pohybovat se v širším rozsahu rychlostí bez nutnosti přeřazování.