NOVÉ VOZY TOYOTA

Toyota RAV4

RAV4

RAV4. Změňte perspektivu. Nová tvář inovace. 

Nová Toyota RAV4 překvapuje množstvím inovativních technologií: od pokročilé dynamiky nového hybridního pohonu přes bezpečnost (systém Toyota Safety Sense) až po nápaditost panoramatického monitoru. Nová Toyota RAV4 – existuje mnoho důvodů, proč ji prozkoumat.

Hybridní pohon

Více možností objevovat

Když se povrch stává skutečně obtížný a rychlost v zatáčkách roste, do děje se zapojuje integrovaný dynamický systém IDDS a systém pohonu všech kol. To vše jenom proto, abyste se cítili jistí za všech podmínek a na každé silnici.

Moderní design

Nová Toyota RAV4 v ideálních proporcích spojuje plynulé linie karosérie s masivní siluetou, a vytváří tak vůz plný charakteru, který dělá dojem všude tam, kde se objevíte. Nový design začíná společně s předními Bi-LED světly. Rovněž zezadu vozu najdeme LED osvětlení, které zdůrazňuje dynamické linie karosérie. Nový design kol z lehkých slitin dodatečně zdůrazňují rozhodný a moderní styl nové Toyoty RAV4.

Vždy na špici. Už více než 20 let

Více než 20 let RAV4 – originálního kompaktního SUV – je ztělesněním neomezeného dobrodružství. Elegantní a dynamická silueta způsobuje, že chcete ihned vyrazit na cestu bez ohledu na to, zda to bude projížďka po městě nebo dlouhá cesta dálnicí.

Podívejte se na to, co nebylo vidět. Dělejte to, co se zdálo nemožné.

Panoramatický monitor, který je v automobilech Toyota použit poprvé, spojuje obraz ze 4 kamer a vytváří neobvyklý 360º pohled kolem vozu.