NOVÉ VOZY TOYOTA

Toyota PROACE

PROACE

PROACE. Chytrá řešení, na která se můžete spolehnout při jakékoli práci. 
PROACE nabízí spolehlivá řešení pro jakoukoli práci. Toyota PROACE je koncipována jako univerzální užitkový vůz, o čemž vypovídá celkem 11 různých kombinací karoserie a délky, s možností volit i různá uspořádání dveří.

Ať už se zabýváte čímkoli, jiný užitkový vůz než Proace potřebovat nebudete.

Pokud jste řemeslník, nebo drobný podnikatel, musíte zvládnout hodně práce. Toyota Proace je zde, připravena vám pomoci. Byla navržena tak, abyste už jiný užitkový vůz nepotřebovali. K dispozici jsou 2 modely – kompaktní City a standardní Proace, ten navíc dostupný ve dvou délkách. Na výběr máte celkem pět různých typů karoserie s velkorysou přepravní kapacitou a praktickým přístupem, doplněné o komfortní prvky srovnatelné s osobními vozy.

 

Toyota k vašim službám

Servisní partneři Toyota nabízí všem uživatelům modelu Proace vysokou kvalitu a odborné znalosti. Naši technici byli vyškoleni podle nejvyšších možných standardů, používají výhradně originální díly a poskytují služby na velmi vysoké úrovni. Toyota nabízí bezkonkurenční protihodnotu za investované peníze i pohodlí komplexních servisních služeb, což ve svém každodenním nabitém programu bezpochyby oceníte.

 

Spolehlivost a bezpečnost

Spolehlivá a bezpečná. Taková je nová Toyota Proace. Legendární spolehlivost vozů Toyota doplněná o 5* v hodnocení EuroNCAP a systém Toyota Safety Sense. To vše je zárukou, že vždy dorazíte do cíle vaší cesty, ať už je kdekoliv.

 

Toyota PRO-Touch

Multimediální soustava Toyota PRO-Touch byla vybavena 7" dotykovým displejem s celou řadou funkcí: Bluetooth® hands free, podpora ovládání iPod a MP3 přehrávače či konektivita USB/ Bluetooth®.