NOVÉ VOZY TOYOTA

Toyota Prius+

Prius+
 

Hybridní pohon

Podívejte se pozorněji: Čím se tito lidé odlišují? Určitě nevypadají, že by je čekal další hektický den v nevyhnutelně přeplněném městě. Je to tím, že si užívají plynulé, tiché jízdy s plně hybridním pohonem a další pozitivní efekty, které má hybridní pohon na cestující uvnitř vozu, v němž může každý krásně odpočívat.

 

Inteligentní technologie

Vyspělé prvky výbavy modelu Prius+ usnadní vaše cestování. Používání našich inteligentních systémů, jako je head-up displej, který promítá klíčové informace do vašeho zorného pole, a inteligentní parkovací asistent IPA (Intelligent Parking Assist), je vždy intuitivní. S touto výbavou si budete vy i celá vaše rodina jízdu automobilem ještě více užívat.

 

Modulární interiér

Prius+ umožňuje rozmanité kombinace uspořádání sedadel a zavazadlového prostoru. Od sedmi cestujících a typických věcí při cestě do školy až po pět sedadel a zavazadla na celé prázdniny. Nebo sklopte sedadla v prostřední řadě a naložte snowboardy, případně sklopte všech pět zadních sedadel a za přední sedadla se vám vejdou dvě jízdní kola.