NOVÉ VOZY TOYOTA

Toyota Nová Corolla

Nová Corolla

NOVÁ ÉRA HYBRIDU

 
Začínáme další kapitolu v dějinách nejpopulárnějšího auta na světě. Seznamte se s Toyotou Corolla v její nejlepší verzi - v nabídce jako dynamický a sportovní Hatchback, praktické a elegantní kombi Touring Sports nebo rafinovaný a stylový Sedan.

 

COROLLA HATCHBACK

Atraktivní a dynamický hatchback se do ulic vašeho města vydává rovnou ze skicáku designového oddělení. Za předními a zadními LED světly se otočíte nejen po setmění – a stejně tak za atraktivními litými koly nebo mřížkou chladiče, jejíž vzor se inspiroval šestihrannou strukturou včelích pláství. Díky bezpečnostnímu paketu Toyota Safety Sense, který je součástí standardní výbavy, budete vždy cestovat s jistotou za všech jízdních podmínek.

 

 

COROLLA TOURING SPORTS

Všestranné kombi nabízí širokou škálu dokonale fungujících prvků a chytrých řešení pro každodenní cestování. Panoramatické střešní okno, otevírání zavazadlového prostoru pohybem nohy, velkorysý zavazadlový prostor, bezpečnostní paket Toyota Safety Sense a stylová LED světla bezpochyby promění i tu nejdelší cestu v čistou radost vás samotných i zbytku posádky.

 

 

COROLLA SEDAN

Sedan charakterizují harmonické a elegantní křivky i dlouhý seznam prvků výbavy, typických spíše pro vozy střední třídy. Řidiče i zbytek posádky bezpochyby potěší přítomnost bezdrátové nabíječky nebo vyhřívání zadních sedadel, stejně tak jako bezpečnostních systémů, které odhalí vozidla ve slepém úhlu výhledu a varují před projíždějícími automobily při couvání z parkoviště. Zvenčí zaujme atraktivní design litých kol a stylová LED světla, která dokonale ladí s reprezentativní karoserií nového sedanu od Toyoty.