NOVÉ VOZY TOYOTA

Toyota Nová Camry

Nová Camry

NOVÁ TOYOTA CAMRY HYBRID

 

Legendární Toyota Camry se vrací ve zbrusu nové edici. Atletická silueta, skvěle vybavený interiér a hybridní pohon nabízející bezkonkurenční požitek z jízdy – to vše nyní na dosah ruky. S vlajkovým sedanem od Toyoty se vydáte na cestu do světa technologií a luxusu.

 

 

 

TOYOTA CAMRY 8. GENERACE

Nejoblíbenější sedan světa se po 14 letech vrací do Evropy. Toyota Camry je synonymem kvality a spolehlivosti. Dnes již kultovní model od Toyoty si od premiéry první generace v roce 1982 našel na 19 milionů zákazníků. Nejnovější osmá generace opět zvedá laťku svojí nabídkou nepřekonatelného stylu a vyspělých technologií.

 

 

 

SYSTÉM HYBRIDNÍHO POHONU ČTVRTÉ GENERACE

Toyota Camry Hybrid je vozem, jehož řízení si zamilujete. Vlajkový sedan od Toyoty je vybaven nejmodernějším hybridním pohonem čtvrté generace. Pod dlouhou a elegantní kapotou se ukrývá spalovací motor 2,5 litru s pozoruhodným výkonem 218 koní, nabízející hladké, tiché a úsporné cestování.

 

NOVÁ PLATFORMA TNGA

Toyota Camry Hybrid je postavena na nové podvozkové platformě TNGA (Toyota New Global Architecture). Uvedené technické řešení přináší ještě vyšší požitek z jízdy. Nižší těžiště a vyšší tuhost karoserie znamená hladší jízdu, preciznější ovladatelnost, vyšší míru kontroly a nepřekonatelnou bezpečnost.

 

TOYOTA SAFETY SENSE

Součástí standardní výbavy Toyoty Camry jsou propracované systémy aktivní bezpečnosti v rámci balíčku Toyota Safety Sense. Na palubě najdete mj. Předkolizní bezpečnostní systém (PCS) s funkcí rozpoznávání chodců (PD), Asistent pro jízdu v pruzích s aktivními zásahy do řízení (LDA+SC), Adaptivní tempomat (ACC) nebo Systém čtení dopravních značek (RSA).

 

 

MIMOŘÁDNÉ POHODLÍ

Interiér nové Toyoty Camry je místem plným nejmodernějších technologií a nejlepších materiálů. Jako příklad komfortního vybavení pro příjemnější cestování lze uvést 7” TFT displej v přístrojovém štítu, head-up displej nebo 8” dotykový multimediální systém propojený s prémiovou audio soustavu JBL s 9 reproduktory.