NOVÉ VOZY TOYOTA

Toyota Hilux

Hilux

Nová Toyota Hilux. Legendární pick-up od svého uvedení na trh v roce 1968 zanechal stopu všude, kde se jen objevil. Nová Toyota Hilux představuje vrchol mezi pick-upy, což dokazuje svojí robustností vyplývající z přepracované konstrukce rámové karoserie, v kombinaci s novým markantním designem, velmi kvalitním interiérem a schopností utáhnout přívěs o hmotnosti až 3,5 t. Bez obav ji vystavte nástrahám náročného terénu nebo stresu každodenního života - nové Toyotě Hilux ničím nenaženete strach.

Kvalita, trvanlivost a spolehlivost

 

Přepracovaná konstrukce rámové karoserie Toyoty Hilux zaručuje robustnost, zatímco odolnější a širší ochranné prvky na spodku vozu účinněji zabraňují poškození důležitých komponent. Všechny komponenty Toyoty Hilux jsou vyrobeny tak, aby odolaly i těm nejnáročnějším podmínkám. Nový rám rovněž přispívá k lepšímu jízdnímu chování, čemuž konvenuje i nový systém odpružení a zpřevodování.

 

Komfort

Stylová a temperamentní silueta nového Hiluxu skrývá komfortní interiér s kvalitními materiály, pohodlná sedadla a palubní desku s velkou obrazovkou.


 

Ještě vyšší praktické schopnosti pick-upu

 

Tvrdá práce a mimořádně aktivní život i po práci - pro to je Hilux jako stvořený. Nový systém odpružení přináší jízdní pohodlí, které byste očekávali od premiového SUV, zde navíc s bonusem robustního pracovního nástroje. Díky zvýšení maximální hmotnosti přívěsu až na 3,2 tuny a větší ložné ploše nyní zvládnete ještě více práce a naložíte více nákladu. Nyní o rozměrech 1569 x 1645 mm (v nejširším místě).

 

Mimořádně atraktivní design

 

Charakteristický design Toyota v té nejtroufalejší podobě, s mnoha přímočarými tvary a ostrými rohy, které ještě zdůrazňují promyšlenou robustnost. O kultivovaném výkonu vypovídá vše od masky chladiče s prosorovým rastrem přes rozšířené podběhy kol až po dynamické boční křivky tohoto vozu. Hlavní rysy zatraktivňuje chromová okenní čára a široká nabídka kol.

 

Pověstná houževnatost již od roku 1968

 

Toyota Hilux je oprávněně hrdá na svoji dlouhou historii odolnosti. Legendární pick-up od svého uvedení na trh v roce 1968 zanechal stopu všude, kde se jen objevil. Objel celý svět, zúčastnil se závoduů v africké poušti, podrobil si vulkány, prozkoumal Amazonii a dorazil až na severní pól. V roce 2015 se Hilux vyšplhal až na stupínky vítězů Dakarské rallye.