NOVÉ VOZY TOYOTA

Toyota GT86

GT86

Nová Toyota GT86. Spolehlivě zvýší váš srdeční tep.

Unikátní vzhled jde ruku v ruce s mimořádnými schopnostmi: aerodynamické tvary nové Toyoty GT86 doplňují LED světlomety a charakteristická maska chladiče. Vůz má lehkou konstrukci a nízké těžiště, což ve spojení s motorem boxer 2,0 litru s výkonem 200 koní, promění každou jízdu v nefalšovanou radost. Pohodlný a velmi kvalitní interiér dokonale ladí s jízdní dynamikou. Odhalte jeho sportovní charakter a prémiové zpracování.

Jízdní výkony

Pod kapotou ukrývá Toyota GT86 plochý motor boxer 2,0 litru o výkonu 200 koní s technologií vstřikování Toyota D-4S. Velká výkonová rezerva a spolehlivý točivý moment propůjčují vozu zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhých 7,6 s (s manuální převodovkou).

Tradice

Dvoumístná sportovní ikona z 60. let, Toyota 2000GT, byla inspirací pro novou Toyotu GT86. Obě vzdávají hold nadčasovému designu tradičních 

Design

Toyota GT86 je atraktivní svým vzhledem i jízdními schopnostmi. Byla navržena s důrazem na každý detail, od odvážné aerodynamické karoserie, až po maximálně komfortní interiér.

Atraktivní jízdní zážitky

Nová Toyota GT86 na Vás zapůsobí svým výkonem. Když k tomu připočtete její legendární spolehlivost a skvělé jízdní vlastnosti sportovního kupé, bude Vám okamžitě jasné, že každá cesta se snadno promění ve zcela mimořádný zážitek.