NOVÉ VOZY TOYOTA

Toyota Auris

Auris

Auris. Žijte lepší jízdou.

Nový Auris je vozem, na jehož řízení se budete každý den těšit. Jeho smělý a dynamický zevnějšek vás upoutá již na první pohled, zatímco prostorná a velmi kvalitní kabina zaujme příkladnou ergonomií a krásným designem. A přidáme-li k tomu agilní hybridní pohon od Toyoty v kombinaci s vyspělými zážehovými a vznětovými motory, dokonalé jízdní zážitky jsou jistotou.

Moderní bezpečnost

Toyota Auris patří k nejbezpečnějším kompaktním vozidlům díky revolučnímu bezpečnostnímu balíčku Toyota Safety Sense, který informuje o výstrahách a pomáhá předcházet nehodám a omezovat jejich následky.


Hybridní pohon

Toyota Auris ve variantě s hybridním pohonem přináší nízkou spotřebu paliva, velmi dobrý výkon, odolnost a spolehlivost po celou dobu. Samočinná bezstupňová převodovka E-CTV Vám zajistí pohodlnou, plynulou a bezstarostnou jízdu.


Mýty o hybridním pohonu

přehrát video

Hybridní pohon dokáže na vaší tváři vykouzlit úsměv - a proto si jej doslova zamilujete. Toto video boří několik tradičních mýtů ohledně hybridního pohonu.
 

Navržen tak, aby vzbuzoval touhy

přehrát video

Skvělý design spočívá v detailech. Nový Auris upoutá krásnými prvky, jako jsou např. mistrně tvarované LED světlomety nebo litá kola. Je vozem, který pozvedne vaši náladu, kdykoli a kdekoli.
 

Neodmyslitelné pohodlí a styl

přehrát video

V interiéru nového Aurisu se můžete těšit na mimořádný design a mnoho kvalitních materiálů. Vaším oknem do světa zábavy je nová obrazovka systému Toyota Touch® 2, zatímco na novém barevném TFT displeji uprostřed přístrojového panelu můžete sledovat údaje palubního počítače, pokyny navigace a informace bezpečnostního systému Toyota Safety Sense.