NABÍDKA MOJÍ POBOČKY

Domů
VÁŠ SERVIS
PRODEJ
Akční nabídka
Petr Novák
06.03.2015
star star star star star
Příjemný personál, ochotný se vším pomoci. Do své pobočky se vždy rád vracím. Toyota je sice držák, spolehlivější vozy bychom těžko hledali, ale servis občas potřebuje každé auto.

Vítejte v Příbrami,

příbramská pobočka je nejstarší pobočkou mezi městy, kde můžete najít Toyotu Dolák. Od dob svých začátků se Toyota Dolák v Příbrami stačila jednou přestěhovat do nových prostor na Evrospskou ulici a zde je připravena plnit přání všech svých zákazníků, kterých má v Příbrami již více než 4 tisíce. Mezi nejoblíbenější služby našich zákazníků v Příbrami patří určitě speciální bezdotykové mytí vozu, pick up servis po celém městě nebo případný odvoz zákazníka do města a zpět během opravy jeho vozu a to zcela zdarma. Můžete navštívit také velmi dobrý bazar, který má vždy v nabídce kvalitní ojeté vozy Toyota a to se zcela jasným původem a prověřenými kilometry.  

Zároveň si naši zákazníci oblíbili službu doporučení, kdy pokud jako náš zákazník doporučíte návštěvu našeho autosalonu automaticky od nás dostáváte 3x umytí Vašeho vozu zdarma. 

 

Těšíme se na Vaší návštěvu

 

Naši zákazníci o nás říkají:

Mgr. Ludmila Kraftová - "Moc a moc Vám děkuji za vstřícný přístup a trpělivost při koupi vozu Yaris. Pokud bude v dnešním světě více takových slušných mladých lidí, má svět vyhráno. Přeji Vám mnoho ůspěchů.

 

Pavel Šrámek - "Chtěl jsem si pořídit nový vůz a rozhodoval jsem se mezi třemi konkurenčními značkami. Díky vstřícnosti a ochotě prodejců Toyota Dolák Příbram a kvalitě vozů Toyota, zvítězil na celé čáře nový Auris.

 

Lucerna - Barrandov s.r.o. - "Sídlo firmy máme v Praze, ale u Doláka kupujeme i servisujeme všechny naše vozy. Především díky službám a jedinečnému přístupu."